В Росії заочно стратили Коломойського та Авакова

Ігор Коломойський, Арсен Аваков

В Москві відбулись відразу дві заочні страти. Заочно засуджених раніше Басманним судом губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського та Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова заочно позбавили життя, пише “Комсомольский Московец”.

Відповідно до рішення Басманного суду Авакова заочно повісили, а Коломойського заочно стратили за допомогою електричного стільця.

Відтепер Арсен Аваков та Ігор Коломойський вважаються офіційно мертвими на всій території Росії, а також для усіх російських ЗМІ. Говорити про них як про живих людей в Росії суворо заборонено.

Відомо також, що свого заочного вироку, вже кілька місяців сидячи заочно в “Матроській тишині”, заочно чекає Дмитро Ярош. Процес суду над лідером Правого сектору затягнувся через те, що судді ніяк не можуть остаточно визначитись зі способом страти – вони вагаються між колесуванням та насадженням на палю.

Нагадаємо, раніше суд Москви заочно заарештував Коломойського, наступний Аваков.

Читайте також: У Митному Союзі заборонять носити сандалі без шкарпеток.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В Росії заочно стратили Коломойського та Авакова.