За погану гру на Чемпіонаті Світу Путін відправив гравців збірної Росії на схід України

Збірна Росії з футболу

Двадцять гравців збірної Росії з футболу в понеділок були відправлені в Донецьку та Луганську області України для допомоги про-російським ополченцям. Перед тим футболісти пройшли денний експрес-курс військової підготовки, пише видання “Кожаный-Мяч.ру”.

За інформацією видання, наказ призвати футболістів на службу і відправити у гарячу точку прийшов до військкоматів напряму із Кремля.

Подейкують, що це в знак покарання за погану гру на Чемпіонаті світу, – коментує оглядач видання Ростислав Кривий, – І тим не менше, мені видається дуже дивним таке рішення Путіна, адже ви самі бачили, як у російських футболістів із точністю: якщо вони вже по воротах не могли попасти, то навряд хтось із них буде попадати по мішеням.

Попри настанови Путіна, трьох гравців так і не мобілізували: Алан Дзагоєв вдало симулював плоскостопість, Василь Березуцький – енурез, а Віктор Файзулін отримав “жовту картку” від психіатра.

Окрім того, після першого дня військової служби на Донбасі додому повернулось ще четверо гравців збірної Росії, зараз вони знаходяться у московській лікарні. Так Ігор Акінфєєв симулював контузію, Олександр Кокорін симулював вивих, Сергій Ігнашевич – подряпину. Ну а Олександр Кержаков стільки разів падав на землю і кликав медиків з ношами, що його вирішили відправити додому аби звільнити час лікарів на нормальних поранених.

За інформацією видання, що робити з італійським тренером збірної Росії Фабіо Капелло Путін поки не вирішив.

Нагадаємо, збірна Росії не змогла перемогти у жодній грі Чемпіонату світу з футболу 2014 і, так і не вийшовши з групи, повернулась на батьківщину.

Читайте також: Порошенко привітав збірну Алжиру з виходом в плей-офф.

UaReview

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну, Спорт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: За погану гру на Чемпіонаті Світу Путін відправив гравців збірної Росії на схід України.