Федерація футболу Франції пропонує переграти матч Франція-Україна

Футбол. Франція - Україна. 3:0

Федерація футболу Франції звернулася до представників української федерації з пропозицією переграти другий матч відбору на Чемпіонат світу 2014 року, повідомляє сайт footballeaks.fr

Це не лише рішення нашої федерації футболу, – прокоментував тренер збірної Дідьє Дешам, – це передусім прохання найвищого керівництва держави. Справа в тому, що останнім часом рейтинг президента Франсуа Олланда катастрофічно падає. І він потребує народної підтримки. Ми повинні підставити плече владі заради стабільності, заради поліпшення економічної ситуації. А найкраще привертати увагу під час емоційного піднесення, єднання нації. Саме футбол у Франції є таким об’єднавчим чинником.

Ми підгледіли цю прекрасну ідею у наших українських колег, – пояснив головний політтехнолог президента Франції Ніколя Еро, – але не встигли втілити її в життя. За весь матч, під час усіх трьох забитих голів, телебачення жодного разу не показало нашого клієнта. Уявляєте, ніхто у Франції не побачив, як президент схопився з крісла, закричав, почав обніматися зі своїм оточенням, та навіть застряг у кріслі, тобто проявив суто людські емоції. Це неприпустимо! C’est impossible! Тому ми вирішили виправити цю ситуацію. Ми впевнені в силі нашої збірної, в її перемозі і пропонуємо переграти цей матч. Так, заради кількох кадрів – але кадрів, які згуртують усю націю.

В переддень можливого підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС ми повинні хоч якось підтримати наших партнерів, – погоджується президент Франції Франсуа Олланд, – усі інші політичні спекуляції навколо нашого рішення переграти матч – зайві.

Нагадаємо, з французької мови «C’est impossible» перекладається як «Це неможливо».

Про те, що збірна України програла збірній Франції з рахунком 3-0, ми не нагадуємо, оскільки це забути неможливо.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Федерація футболу Франції пропонує переграти матч Франція-Україна.