Янукович запише реп-альбом

Віктор Янукович-молодший невдовзі випустить реп-альбом. В роботі над платівкою йому допомагають найвідоміші хіп-хоп музиканти України – Фагот і Фоззі (гурт ТНМК). Реліз альбому під робочою назвою “Vika” планується на кінець весни.

Потяг до музики Віктор Вікторович проявляв з самого дитинства (весь в батька – ред.), а от про його любов до репу усі почули нещодавно, і доволі випадково – після вечірки з приводу дня народження його близького друга із Донбасу, на якій Віктор зі сцени прочитав власну реп-версію хіта гурту “Земляне” – “Каскадеры”. Після того, як Януковича-молодшого двічі викликали “на біс”, він справді повірив у своїй талант, і вирішив записати альбом.

Тематика більшості композицій буде присвячена юності Віктора, проведеній в Донбасі і просякнутій його духом, а також його любові до випивки, автомобілів та перегонів.

Янукович-молодший також дуже хотів, щоб в записі альбому йому допомагав його кумир – Тіматі. З таким проханням він навіть їздив до нього особисто, але той відмовив. Подейкують, татуйована реп-зірка запросила надто велику суму грошей. До слова, під страхом репресій хлопці з ТНМК вирішили допомагати Віктору Вікторовичу безкоштовно.

За попередніми даними, платівка буде складатись із двох дисків – CD+DVD, як це повелось у сучасних вітчизняних музикантів. На другий диск Віктор планує записати свій дебютний кліп на композицію “Дави на газ, братишка, а то уйдут” та любительський відеоролик з його першим виступом на вечірці.

Олег Харченко спеціально для UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Янукович запише реп-альбом.