“Свобода” закликала не подавати милостиню циганам

жебрак

“Свободівці” закликали українців подавати милостиню виключно українським жебракам, і не подавати циганам. Про це повідомила прес-служба “Свободи”. Крім того, “свободівці” закликають не допомагати людям, у яких прохання написані російською мовою.

«Цигани, які мешкають в Україні, є дуже сильними гравцями на ринку подання милостині. Вони конкурують за гроші з українцями. Ми закликаємо підтримувати виключно українських жебраків (бомжів, калік, знедолених) і не подавати милостиню циганам. Таким простим кроком ми збільшимо статки українських жебраків. Якщо вже доброчинність – то доброчинність на користь України. Не будь-байдужим – підтримай вітчизняних!» – йдеться у заяві.

Крім того відомо, що скоро на телебаченні з’явиться серія соціальних рекламних відео-роликів під лозунгами “Подавай українцям!”, “На милостиню заслуговують лише українці”, “Підтримай вітчизняних жебраків!” тощо. В кампанії візьмуть участь українські зірки. У відео-роликах, за задумом організаторів, вони будуть подавати милостиню одягненим у вишиванки жебракам.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: “Свобода” закликала не подавати милостиню циганам.