На львівському концерті Стаса Михайлова під виглядом співака виступив Гарик Кричевський

Стас Михайлов, Гарик Кричевский

На фото: Стас Михайлов / Гарік Кричевський

На концерті Стаса Михайлова у Львові, що відбувся 30 березня на Велотреку СКА, під виглядом заслуженого артиста Росії виступив заслужений артист України Гарік Кричевський. Про це повідомляє “ТСН. Особливе”.

Концерт почався о 19:00 і тривав три години, – пише кореспондент “ТСН. Особливе” Остап Яруш, – Заповнено було майже все величезне приміщення “Велотреку”. Стас Михайлов виконував усі пісні під фонограму, а у спілкуванні з слухачами зрідка навіть переходив на українську, чим викликав неабиякий захват у своєї аудиторії. Відвідувачі концерту, львів’янки після 45, плакали і дарували Михайлову квіти. Вони навіть не підозрювали, що під образом Станіслава Володимировича ховається дехто інший…

Провівши довготривале і дороге (в силу високої вартості квитків на концерти Михайлова) журналістське розслідування, Остап Яруш довідався, що Стас Михайлов пішов шляхом гурту “Ласковый май”, і, враховуючи велетенський попит на власну творчість, почав давати концерти у кількох місцях одночасно.

Зокрема, 30 березня окрім Львова концерт Стаса Михайлова “Я открою своё сердце” також прийняли такі міста як Гродно (Білорусь), Тарту (Естонія), Кутаїсі (Грузія), Алмати (Казахстан) та Нижній Тагіл (Росія).

Львівським Стасом Михайловим став популярний у 90-х роках виконавець шансону, родом зі Львова, Гарік Кричевський, відомий за піснями “Привокзальная”, “Киевлянка”, “Мой номер 245”, та візуально дуже схожий на російського шансоньє.

У Білорусі роль Стаса Михайлова виконував загримований Александр Соладуха, а в Росії – Олександр Буйнов. Імена інших представників лауреата премії “Шансон року” встановити не вдалось.

Будь-які коментарі з приводу концерту Стаса Михайлова Гарік Кричевський давати відмовився. Зате, показовим є факт, що під час самого концерту телефон співака був відключений.

Нагадаємо, Стас Михайлов – єдиний, кого офіційно не забороняється слухати в піст.

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , // Постійне посилання: На львівському концерті Стаса Михайлова під виглядом співака виступив Гарик Кричевський.