Шкіряк звільнив усіх співробітників ДСНС, які не сідають на шпагат

Зорян Шкіряк: шпагат

Виконувач обов’язків голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк підписав понад 300 подань про звільнення співробітників служби. Без роботи залишились ті підлеглі Шкіряка, які не змогли сісти на шпагат.

«Одночасно з початком суворої боротьби з корупцією в ДСНС України ми розпочали тотальну люстрацію шпагатом працівників ДСНС. Якщо ДСНСник перебуває у поганій фізичній формі і навіть не може сісти на шпагат – йому у відомстві не місце», – заявив в.о. голови ДСНС.

«І це лише початок. Я особисто контролюю цей процес. Якщо бачу, що людина старається, сідає у позу жабки, а через тиждень-два сяде і на шпагат, то таким я даю шанс», – додав Шкіряк.

Він також наголосив, що ті працівники ДСНС, які пройшли випробування шпагатом, не лише залишились на службі – вони ще й отримали підвищення.

Нагадаємо, після арешту глави ДCНС Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького тимчасовим виконувачем обов’язків голови Держслужби з надзвичайних ситуацій призначили радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка.

Читайте також: В депутата у Верховній раді вкрали хабар.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Політика, Спорт // Теги: , , , , // Постійне посилання: Шкіряк звільнив усіх співробітників ДСНС, які не сідають на шпагат.