Замість українців Зорян Шкіряк евакуював з Непалу індусів

Шкіряк, Непал, Іл-76

До Києва приземлився військово-транспортний літак Міноборони Іл-76, який був направлений для евакуації українців з постраждалого від землетрусу Непалу. За інформацією журналістів 6-го каналу, які були на борту літака, в.о. глави ДСНС Зорян Шкіряк тільки після прильоту до Києва виявив, що евакуював з Непалу індусів замість українців.

Відразу після приземлення літак Іл-76 не зупиняючись розвернувся і полетів назад. Журналісти повідомили, що евакуйовані індуси виявилися колегами Шкіряка з МНС Індії, які щойно прибули до Непалу для надання допомоги місцевому населенню.

Пролити світло на подію погодився один з учасників інциденту, індус Рашид Кутрапалі.

«Як тільки ми прибули в Катманду з Індії, ми побачили натовп людей в аеропорту, які захоплювалися іноземцем, який то показував найскладніші елементи йоги, то періодично по кілька годин поспіль сидів на шпагаті, то закурював і грав на губній гармошці тільки за допомогою ніг, – ділиться спогадами Рашид. – Всі члени нашої делегації вирішили, що ця людина є земним втіленням богині Шиви і стали цілувати його і кланятися».

Через такі бурхливі вітання Зорян Несторович вирішив, що ці люди є його співвітчизниками і фанатами, тому відразу запросив їх в літак для польоту на батьківщину. Індуси не встигли нічого пояснити, бо були зайняті читанням мантр і водінням хороводу навколо нового кумира.

Чим закінчився інцидент на даний момент ще невідомо.

Варто відзначити, що Іл-76, призначений для евакуації українців, так і не змогли відремонтувати, тому для того, щоб злетіти, його довелося заводити «з штовхача».

Нагадаємо, що в якості запасного варіанту для евакуації українців з Непалу Міноборони України розглядало виділення замість літака 100 велосипедів, виготовлення яких в екстреному порядку було замовлено на харківському велозаводі.

Читайте також: Шкіряк звільнив усіх співробітників ДСНС, які не сідають на шпагат.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Замість українців Зорян Шкіряк евакуював з Непалу індусів.