На засіданні тіньового “опозиційного уряду” затримали всіх

Затримання на засіданні Кабміну

Сьогодні на засіданні “тіньового уряду”, організованого Опозиційним блоком, правоохоронці затримали всіх. Представники МВС зайшли на засідання і в прямому ефірі, перед телекамерами, одягли наручники на усіх його учасників.

На засіданні були зокрема “тіньовий прем’єр” Борис Колесніков, “тіньовий віце-прем’єр з промислової політики” Олександр Вілкул, “тіньовий віце-прем’єр з соціальної політики” Наталія Королевська, “тіньовий віце-прем’єр” Вадим Рабинович, “тіньовий міністр закордонних справ” Костянтин Грищенко, “тіньовий міністр економічного розвитку і торгівлі” Євген Мураєв, “тіньовий міністр соціального забезпечення” Михайло Папієв та “тіньовий міністр внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій” Костянтин Стогній.

За словами правоохоронців, затриманих звинувачують у розпаленні міжнаціональної ворожнечі, закликах до порушення державної цілісності та у корупції за часів Януковича.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: На засіданні тіньового “опозиційного уряду” затримали всіх.