В Дніпропетровську повісився фотограф

ДЕ ФОТОГРАФІЇ?

12 травня у Дніпропетровську покінчив життя самогубством місцевий фотограф. Коли його знайшли сусіди, він був повішаний на кабелі, призначеному для перекидання фотографій з фотоапарата на комп’ютер. Поблизу лежав дзеркальний фотоапарат “Nikon”, повідомляє gorod.dp.ua.

За повідомленням сусідів, це був відомий у Дніпропетровську весільний фотограф. Крім того, він фотографував інші урочисті події, займався портретною зйомкою на замовлення. У нього не було відбою від клієнтів.

Я прибув за викликом близько 15 години, – розповідає дільничний інспектор Валентин Д. – Тіло самогубця висіло на кабелі, прикріпленому до люстри. Жодної передсмертної записки в квартирі знайдено не було. Але при подальшому обстеженні був виявлений увімкнений комп’ютер. В браузері був відкритий сайт “ВКонтакте”, а на екрані була маса повідомлень від різних людей, які зводились до одного запитання: “ДЕ ФОТКИ?” Таких повідомлень було близько сотні.

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 120-ї Кримінального кодексу (доведення до самогубства). Міліція опитує близько пів сотні свідків у цій справі.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , // Постійне посилання: В Дніпропетровську повісився фотограф.