Акаунт патрульної поліції підписався на Гогілашвілі в Інстаграмі

У розпал скандалу із заступником міністра МВС України акаунт Патрульної поліції в Instagram підписався на акаунт Олександра Гогілашвілі. Про це на своїй сторінці у LiveJournal повідомив Департамент протидії інстаграм-блогерам.

«Як виявилося, не в усіх відділках поліції встановлені портрети міністра та його заступників, – прокоментував заступник начальника сектору комплексних заходів використання соціальних медіа полковник Б.Логосферін. – Тому з метою ознайомлення особового складу із зовнішнім виглядом та стилем життя керівництва та підвищення рівня впізнаваності заступника міністра, акаунт патрульної поліції планував розпочати для своїх працівників широку освітню кампанію.»

Як стало відомо перед публікацією цієї статті, акаунт патрульної поліції в інстаграмі відписався від уже ексміністра Олександра Гогілашвілі.

«Вже не треба», – прокоментував заступник начальника сектору комплексних заходів використання соціальних медіа полковник Б.Логосферін.

Підпишіться на UaReview в Інстаграмі

Нагадаємо, що маркетинг у соціальних мережах має на меті серед іншого привернення уваги та підвищення впізнаваності бренду. Але іноді щось може піти не так.

Олег Суховірський, спеціально для UaReview | Про проєкт | Підтримати

Хочете підтримати український контент? Станьте патроном UaReview на patreon.com

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Акаунт патрульної поліції підписався на Гогілашвілі в Інстаграмі.