Терміново! EL Кравчук несподівано йде зі сцени

EL Кравчук

Про те, що EL Кравчук йде зі сцени, оголосив лідер фан-клубу співака Василь Нарижкін в інтерв’ю журналу Esquire. EL йому особисто надіслав поштою лист, в якому пояснив причини такого несподіваного вчинку – співак вирішив зав’язати з виступами після того, як його перестали впізнавати в метро.

Варто відзначити, що всі члени фан-клубу отримали ідентичні листи, написані EL-ем власноруч олівцем. Цим EL ще раз показав, що ставиться з великою повагою до своїх фанатів, хоч їх у фан-клубі залишилося всього п’ятеро, тоді як у 90-ті їх було в рази більше, згадує Василь, – близько 15-20.

Василь показав журналістам розводи на аркуші паперу, що, безумовно, є ознакою того, що при написанні Кравчук плакав.

EL вирішив зав’язати з виступами на сцені після того, як його перестали впізнавати у київському метро, – продовжує Василь, – А на останньому концерті Кравчука в 2008 році в смт Верхні Васильки його переплутали з Борисом Апрєлєм, через що EL дуже засмутився. Але гроші були заплачені, і йому довелося співати пісні Апрєля.”

За словами продюсера EL Кравчука Івана Каца, який нині працює електриком в Інституті сантехніки і права, ситуація ускладнилася проблемами, що виникли з новим альбомом “The Best 2”, оскільки всі пісні співака вже були включені в альбом “The Best 1”.

Крім того, останній випущений альбом не мав особливого комерційного успіху, оскільки магазини припинили брати на реалізацію аудіокасети ще у 2003 році, – ділиться Іван, вкручуючи лампочку в коридорі інституту, – Все це разом узяте змусило EL-а серйозно задуматися над тим, щоб залишити сцену і сконцентруватися виключно на виступах в казино, санаторіях і участі в платних інтернет опитуваннях.”

Як з’ясували журналісти, всі сайти і блоги співака насправді ведуть підставні особи, тому єдиним джерелом офіційної інформації є повідомлення EL-а, які він залишає на стінах свого під’їзду.

Так, згідно з останніми повідомленнями на стіні, прощальний концерт Кравчука намічений на лютий 2014 в смт Нижні Волошки, де у EL-а залишилися дискета з усіма аранжуваннями та син.

Нагадаємо, у цьому ж році про те, що вони йдуть зі сцени, оголосили музиканти гурту «Табула Раса» – унаслідок несправності синтезатора “Ямаха” і завершення контракту з сектою Визволення Західного Тимору, на заходах якої здебільшого і виступав гурт.

Зазначимо, EL Кравчук – однофамілець першого президента України.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , // Постійне посилання: Терміново! EL Кравчук несподівано йде зі сцени.