Аномалія у центрі Чернігова

Мешканці жилого дому в центрі Чернігова занепокоєні неприродною аномалією – у під’їзді будинку з’явився лід жовтого кольору. Внаслідок сильних морозів там постійно зберігається мінусова температура, але походження примерзлої до стіни і підлоги льодової брили, яка, до того ж, збільшується в розмірі з кожним днем, – невідоме.

Екологи Чернігова б’ють на сполох. Доктор хімічних наук Всеволод Адельчук пов’язує жовтизну льоду із впливом забруднень зовнішнього середовища. “За двадцять років практики я не бачив нічого подібного, – розповідає доктор, – велетенські таргани, двоголові корови, черепахи-мутанти, розумні блондинки – все бачив! Але жовтий лід… це вже занадто!

Ну так, дивно все це. Дуже дивно… – розповідає нам власник квартири у вищезгаданому під’їзді Петро Миколайович, якого ми випадково зустріли біля льодової брили, – але якщо чисто гіпотетично уявити… Ну, тобто всяке там буває… Мало що трапляється сьогодні… Не треба зарікатись – ніхто не знає, як завтра у вас складеться життя… Так от, якщо уявити, що забився туалет, а сантехніки після свят ніяк на роботу не вийдуть – то що мені, усе в собі тримати?!!

Редакція Uareview не рекомендує вживати жовтий лід. Там може бути ГМО.

Uareview

Опубліковано у Наука та IT, Україна // Теги: , , // Постійне посилання: Аномалія у центрі Чернігова.