У Яценюка вкрали телефон коли він їхав у плацкарті

Яценюк говорить по телефону

У Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка вкрали мобільний телефон. Крадіжка сталася в плацкартному вагоні поїзда Київ – Дніпропетровськ під час робочого візиту Прем’єра в Дніпропетровську область, повідомляє канал Магулія-ТВ.

За словами очевидців, Арсеній Яценюк передав свій телефон сусідові по боковій полиці й попросив сфотографувати його, як він їде в плацкарті. Сусід Яценюка був настільки здивований пропозицією, що навіть кинув їсти курку і, не витерши рук, зник з телефоном в невідомому напрямку.

«Так, я бачив все як було, я якраз теж їв курку в купе плацкарту навпроти полиці Яценюка, – повідомив журналістам очевидець Геннадій. – Цей сусід погодився сфотографувати Яценюка і запропонував йому визирнути з вікна, щоб він його сфотографував з перону, ніби випадково. Ось така схема.»

При цьому злодій не відразу зрозумів, у кого вкрав телефон. За словами провідника вагону, як тільки зловмисник зрозумів, що вкрав телефон у Яценюка, він відразу повернувся до вікна вагона, з якого визирав Прем’єр і став йому показувати непристойні жести. Арсеній Петрович не став бігти за злодієм, оскільки вже встиг переодягтися в шорти і майку, а на вулиці був мороз.

За словами правоохоронців, сусідом Яценюка по полиці виявився депутат місцевої ради, тому він явно мав схильність до крадіжок. Зловмисник вже затриманий і відпущений.

Нагадаємо, що Арсеній Петрович за традицією наочним чином продемонстрував прагнення до економії і скорочення непотрібних витрат, і наступного разу пообіцяв добиратися в регіони на попутках.

Степан Капуста спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Яценюка вкрали телефон коли він їхав у плацкарті.