Олександр Турчинов усміхнувся

Турчинов сміється

Сьогодні, близько 12 години, біля свого кабінету в Адміністрації Президента, в.о. Президента України Олександр Турчинов усміхнувся. Про це повідомив виконувач обов’язків голови адміністрації президента Сергій Пашинський.

Я вперше помітив усмішку на суворому обличчі Турчинова, – каже Пашинський. – Це трапилось, коли він виходив із кабінету. Усмішка його була зовсім недовгою, секунди з дві. Але ж була! Після цих двох секунд обличчя Олександра Валентиновича прийняло звичний серйозний вигляд, і він продовжив свій шлях коридорами Адміністрації Президента.

Експерти вважають усмішкою на обличчі Турчинова невипадковою, і навіть своєчасною.

Ця емоція, швидше за все, вирвалась у Турчинова на підсвідомому рівні, він і сам її, мабуть, не помітив, – вважає політолог Михайло Погребинський. – Але не дивно, що Турчинов усміхнувся саме зараз. Український народ вже у першому турі виборів обрав нового Президента, а значить скоро Турчинов зможе відпочити. Окрім того, вибори нарешті проведені, а значить можна, не відволікаючись на інші справи, почати активну фазу боротьби з терористами на сході України. Загалом те, що Турчинов усміхнувся – це хороший знак для України!

Прес-служба в.о. Президента наразі не підтвердила і не спростувала інформацію про усмішку Турчинова.

Нагадаємо, владу в країні захопили “фашиствуючі молочники”.

UaReview

Опубліковано у Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Олександр Турчинов усміхнувся.