Після перемоги Порошенка на виборах ціни на цукерки Roshen різко підскочили

Roshen, цукерки Рошен

Ціни на продукцію кондитерської корпорації “Roshen” у точках роздрібної торгівлі по всій Україні виросли приблизно на 38% протягом трьох днів. Так ціна на плитку шоколаду “Roshen Екстрачорний” піднялась з 9,25 грн до 12,75 грн. А коробку цукерок “Київ вечірній” (232 г), яку ще в неділю можна було купити за 40,50 грн, сьогодні купують по 56 грн.

Різке подорожчання продукції “Рошен” фінансисти пояснюють перемогою на виборах Президента Петра Порошенка, якому належить компанія, і відповідним ростом обсягу продажів цукерок цієї торгової марки.

Зараз в Україні спостерігається неабиякий ажіотаж на продукцію Roshen. Однак про те, що такий попит призведе до дефіциту продукції, поки говорити рано, – запевняє Василь Юрчишин, директор економічних програм Центру ім. Разумкова. – На коливання ціни також вплинула заява Порошенка про продаж ним компанії в разі обрання його Президентом. Ця заява натякнула на те, що цукерки від Порошенка будуть на ринку не вічно, і зробила усі передумови для потенційного дефіциту продукції.

Однак, на думку експертів, сьогоднішні ціни на шоколадки Roshen, попри весь ажіотаж, є дещо завищеними. Причина – недобросовісні дії спекулянтів, що вирішили заробити на цьому.

В прес-службі корпорації “Roshen” радять громадянам не панікувати і запевняють, що ціни на цукерки скоро стабілізуються.

Натомість експерти розходяться в думках. Дехто вважає, що незабаром ціни повернуться до колишніх позначок. Деякі ж експерти радять вже скуповувати продукцію Roshen, оскільки через тиждень-два ціни можуть вирости вдвічі.

Нагадаємо, на позачергових виборах Президента України, що відбулись 25 травня, перемогу в один тур здобув Петро Порошенко.

Читайте також: Міністерство курортів та туризму Криму шукає спеціалістів по Photoshop.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Після перемоги Порошенка на виборах ціни на цукерки Roshen різко підскочили.