Петро Порошенко нічого не робить

Петро Порошенко з гетьманською булавою

Президент України Петро Порошенко вже три дні сидить на президентському кріслі і абсолютно нічого не робить. Про це повідомив Facebook-користувач Vasyl Petrenko.

І це не дивлячись на всі ті обіцянки, що Порошенко дав ще на інавгурації 7 червня.

Вже пройшло три дні з тих пір, як Петро Олексійович вступив на посаду Глави держави, а ми так і не бачимо жодних результатів його діяльності, – обурюється блогер. – Де обіцяний мир на сході України? Чому Росія досі вважає Крим своїм, а не українським? Чому ми ще досі не в Євросоюзі? Чому досі не назначено дату перевиборів до Верховної Ради – хіба це так важко, назначити дату? Зрештою, що там говорити про ЄС, якщо навіть не вирішено типових для усіх президентів рішень – зростання пенсій та мінімальної заробітної плати. Та і найпростішого президентського рішення – почати видавати компенсаційні виплати вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР під заголовком “Пєтіна тисяча” – і цього немає. Хіба це так складно? Ганьба, Петро Олексійовичу, не цього ми від вас чекали! Ой, не цього!

Блогер також констатував, що якщо Порошенко продовжить свою бездіяльність, то вже не пізніше як через сім днів ми можемо очікувати на новий Майдан.

Зазначимо, що думку Петренка розділила низка інших фейсбук-користувачів. Так ця публікація блогера зібрала сім “лайків” та два поширення.

Нагадаємо, під час інавгурації Порошенка у Путіна бутерброд впав маслом вниз.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , // Постійне посилання: Петро Порошенко нічого не робить.