Грузинські медіа оприлюднили ще один компромат на Порошенка

Близькі до лідера “Руху нових сил” Міхеіла Саакашвілі медіа в Грузії оприлюднили нібито листи Петра Порошенка до директора школи, датовані 1977 роком, коли той був учнем 7-Б класу.

На фотосканах документи виглядають як написані особисто Петром Порошенком на ім’я директора школи. В них він начебто обіцяє “не курити в туалеті”, “не ходити без змінного взуття”, “не смикати дівчат за кіски” а також “неухильно дотримуватися культури поведінки в школі”.

Фото “документів” опублікував у Facebook телеканал “Руставі-2”, який завжди підтримував Саакашвілі в час його президентства у Грузії.

В іншій заяві до директора школи Порошенко буцімто стверджує, що виклик його батьків до школи є необов’язковим, “так як до розбитого вікна на другому поверсі я не маю жодного стосунку. Є одним із відмінників 7-Б”.

Адміністрація президента Порошенка назвала цю публікацію “низькопробною підробкою та фейком“. В АП навели підтвердження підробки документу, “яке легко перевірити”: за документами Порошенко начебто був відмінником 7-Б класу. Однак насправді він був трієчником у 7-А класі, стверджують в АП.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Грузинські медіа оприлюднили ще один компромат на Порошенка.
  • Я Батькович

    клятий вальцман зливає вікна у коридорах