Life News публікує нові компромати на Нємцова


Борис Немцов: “Ребята, теперь буду ходить только в туалет, никаких подъездов! Чесно!”

Після успіху публікацій телефонних записів російського політика Бориса Нємцова, російське видання Life News не стало зупинятись, і продовжило публікацію компрометуючих матеріалів. Якщо у попередньому випадку “в распоряжении редакции оказалось более 6 часов бесед лидера ПАРНАСа с коллегами по оппозиции”, то цього разу у розпорядженні Life News з’явились записи звукозаписуючих пристроїв (“жучків”), що були встановлені у помешканні Нємцова. Як пише видання, після цих записів вже ні у кого не виникне сумнівів у тому, якою поганою людиною є Борис Немцов.

На одному із записів Нємцов брутально лається на збірну Росії по футболу під час одного із матчів. Відбірний російський мат можна почути ще на одному аудіофайлі – тут Немцов зриває свою злість на хлопцеві який розносить піцу, бо той приніс її всього на пів години пізніше і вже холодну. На ще одному записі, опублікованому Life News, Нємцов демонструє відсутність слуху, поганий музичний смак та завищену самооцінку – він у ванній наспівує пісню Артура Пирожкова “Плач детка”.

Ну і не можна не згадати ще один повний злості і ненависті аудіозапис, у якому Борис Немцов не витримує, і настільки виходить з себе, що після серії матюків починає стукати по батареї з криками: “Ану хватит музыку слушать, с*ки! Первый час ночи уже, бл*ть, сколько можна!

Нагадаємо, демократія в Росії існує.

Уаревю

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Life News публікує нові компромати на Нємцова.