Путін йде в президенти України

Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін має намір балотуватися у президенти України на виборах, що відбудуться 25 травня. Про це він заявив на прес-конференції в Кремлі.

Я планую балотуватися на посаду президента України“, – заявив Путін.

Російський президент зазначив, що планує особисто зареєструватись в кандидати на найвищу посаду держави Україна та внести грошову заставу в розмірі 2,5 млн гривень вже в понеділок.

Передбачаючи запитання, чи маю я право балотуватись у президенти згідно українського законодавства, відповідаю: маю. У мене є паспорт громадянина України, виданий мені особисто Віктором Януковичем; я регулярно перебував на території України протягом понад 10 років; я володію державною мовою України зі словником і перекладачем. Тому, жодних юридичних питань з приводу мого висунення в президенти України не повинно бути“, – заявив Володимир Путін.

Щодо передвиборчої програми, то президент РФ заявив, що з ним жоден інший кандидат не зможе позмагатись. Зокрема, Путін назвав наступні ключові пункти своєї програми:

– Повернення Криму Україні;
– Зниження ціни на газ до рівня 134,25 долара за тисячу кубометрів.
– Суд над посадовцями, винними у масових убивствах людей під час Євромайдану (Янукович та його поплічники).

Російський президент також зазначив, що розраховує передусім на голоси східної та південної України, тобто електорат Віктора Януковича на виборах 2010 року.

Відразу після прес-конференції Володимира Путіна ряд російських ЗМІ опублікували результати соціологічного опитування, проведеного в Україні протягом минулого тижня. Згідно цього соцопитування, на виборах Президента України Володимир Путін набирає 51% вже у першому турі.

Нагадаємо, раніше Володимир Путін вивів з ладу детектор брехні.

UaReview

Опубліковано у Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , // Постійне посилання: Путін йде в президенти України.