UaReview просить читачів і журналістів перевіряти інформацію

Через чергову хвилю передруків сатиричних матеріалів UaReview в засобах масової інформації вкотре нагадуємо, що UaReview – це сатиричні вигадані “новини” і не можна сприймати наші матеріали як правдиві. Всі згадані на сайті події та персонажі вигадані, а будь-який збіг з реальними подіями та людьми є випадковим.

Крім того закликаємо усіх почитати про фейкові новини, The Onion, The Borowitz Report а також пройти безкоштовний онлайн-курс “Наука повсякденного мислення“.

Дякуємо за розуміння!

* * *

Петро Порошенко став співвласником Дизель Шоу

П’ятий президент України Петро Порошенко уклав угоду про купівлю міноритарної частки “Дизель Шоу”. 30% акцій телепроекту обійшлися Порошенку в 24,5 млн грн. Про це повідомила у своєму телеграм-каналі журналістка Соня Кошкіна.

Тільки-що… Компанія Порошенка купила 30% Дизель Шоу. Тепер він хоче скинути Зеленського з двох тронів: президентського та комедіантського. Тролінг 80 рівня“, – написала журналістка.

Представники гумористичного проекту відмовились коментувати чутки. Натомість прес-секретар екс-президента Святослав Цеголко їх підтвердив.

Петро Порошенко 5 років успішно боровся з монополіями. Тепер потрібно покінчити з монополією Кварталу 95“, – сказав він.

При цьому прес-секретар заявив, що Порошенко не впливатиме на редакційну політику “Дизель Шоу”.

Петро Олексійович просто захотів фінансово допомогти талановитим акторам, адже вважає, що українцям потрібна альтернативна політична сатира, – сказав він та додав, – тим не менш, певні зміни відбудуться. До акторського складу “Дизель Шоу” вже найближчим часом увійдуть Матвій Ганапольський, Василіса Фролова та Андрій Полтава.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрій Богдан змінив ім’я на Богдан Андрій

Влад Радійчук спеціально для UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ:  , Telegram

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: UaReview просить читачів і журналістів перевіряти інформацію.
  • андрей ламекин

    Раз ганопольский вошел, то это будет писец дизельшоу.