В Офісі президента створять посаду відповідального за базар

Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що після подій на «ФудМаркеті» (досл. «базар їжі») та в Золотому назріла реальна потреба впровадити окрему посаду відповідального за базар (офіційна назва – уповноважений заступник президента з питань базару).

«Раніше ці обов’язки виконував я, – засмучено розповідає пан Богдан, – але після останніх подій стало зрозуміло, що поєднувати роботу героя мемів та відповідального за базар я не можу – бракує часу.»

«Фізичної реакції з боку президентського апарату виявилось недостатньо, – визнає голова служби охорони президента Юлія Мендель, – журналісти і люди вимагають, щоби президент реально щось говорив. Досвід прес-конференції показав, що проблема значно серйозніша, ніж ми спершу думали. Доводиться шукати альтернативні рішення, безпрецедентні для світової політики.»

Конкурс на посаду оголосять першого листопада. Податись на нього зможе кожен охочий. В Офісі президента заявляють, що досвід роботи (наявність судимостей або можливість продемонструвати бодай три мобіли, віджаті після прийняття закону про люстрацію) може стати суттєвою перевагою для учасників.

Результати конкурсу обіцяють оголосити першого квітня наступного року.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: В Офісі президента створять посаду відповідального за базар.