Том Круз отримав одну з головних ролей у серіалі «Свати»

Невдовзі після того, як листа від Тома Круза отримав Андрій Садовий, подібний лист прийшов на адресу Володимира Зеленського. У своєму листі зірка кінофраншизи «Місія нездійсненна» дякував за гостинність та уточнював умови контракту щодо зйомок у 7 сезоні серіалу «Свати».

Про це повідомлять джерела з оточення Юлії Мендель.

За інформацією джерел, Том Круз отримає роль Івана Будька, яку раніше виконував Федір Добронравов.

У зв’язку з тим, що Добронравову в 2018-2019 роках в’їзд до України був заборонений, продюсери вирішили не повертати його у популярний серіал, – повідомило джерело. – Та оскільки серіал має дуже високі рейтинги, для зйомок нового сезону вирішили запросити знаменитість світового рівня. З Томом Крузом домовлявся особисто президент Володимир Зеленський.

У своєму листі до Володимира Зеленського Том Круз пише, що йому цікаво спробувати щось нове.

Я вперше зніматимуся в українському кіно, – цитує його джерело. – Мені хочеться спробувати себе актором в індустрії, яка тільки починає розвиватися в цій країні. Тим паче формат проекту дуже оригінальний – це комедійний серіал про американський підрозділ поліції SWAT. Мені буде дуже цікаво поєднати тематику знешкодження терористів і специфічний гумор, притаманний Східній Європі.

Як додає джерело, через складнощі перекладу Тому Крузу ще не пояснили українського значення слова «Сват». І, ймовірно, не пояснять до остаточного підписання контракту.

Дата початку зйомок нового сезону «Сватів» поки що не розголошується.

Влад Пєрязєв спеціально для UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , , , // Постійне посилання: Том Круз отримав одну з головних ролей у серіалі «Свати».
  • Віка

    Я не буду дивиться “Свати” доки не повернуть Федора Добронравова😭😭😭.Він один найкращий з акторів.Поверньть якого!!!

  • andrei3241

    Шо за брєд?. Хто на таку туфту поведеться?. Гонорар Круза за один фільм, більший за всі сезони сватів разом взяті. Що за дебільна дезінформація?