В ОРДЛО в шкільну програму з математики ввели вивчення формули Штайнмаєра

Так звані Міністерства освіти і науки псевдореспублік у Донецькій і Луганській областях заднім числом ввели в шкільну програму з математики на 2019-2020 роки вивчення формули Штайнмаєра.

Про це повідомила місцева газета “Вісник Донбасу”.

Терміновими постановами так звані Міністерства освіти і науки так званих ДНР та ЛНР зобов’язали усіх вчителів математики на території республік в найкоротший термін (але не більше трьох днів) провести вилучення в учнів підручників з математики, вписати туди від руки формулу Штайнмаєра, та віддати назад. Десятьом учителям, які впораються з завданням найшвидше, в міністерствах пообіцяли заохочувальні призи у вигляді звільнення від суботників на два місяці.

Крім того, так званий міністр освіти і науки ДНР Геннадій Душков власноруч передав одразу п’ятьом донецьким школам портрети Франка-Вальтера Штайнмаєра.

Разом з цими портретами передаю вам мою віру в формули і в наше велике майбутнє“, – цитує газета слова Душкова.

Також повідомляється про певні непередбачені випадки. Так, в одній з шкіл учні вже встигли домалювати Штайнмаєру на портреті вуса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрій Богдан змінив ім’я на Богдан Андрій

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: В ОРДЛО в шкільну програму з математики ввели вивчення формули Штайнмаєра.