Нікому Нічого, якому не винен Зеленський, виявився громадянином Японії

Після тривалого розслідування журналістам нарешті вдалось з’ясувати особу людини, про яку періодично говорить Володимир Зеленський. Нею виявився 23-річний студент з Японії, який навчається в одному з Київських вишів.

Після спільної прес-конференції з Трампом, на якій Зеленський заявив, що він “Нікому Нічого не винен”, мені стало дуже цікаво, хто такий цей Нікому Нічого, – розповідає один із журналістів розслідувачів. – І, як пізніше виявилось, таких же цікавих, як я, доволі багато.

Спільно журналісти розслідувачі почали пошук людини з таким іменем, і вже за кілька днів вийшли на слід Нікому Нічого з Японії.

Завданням номер один для будь-якого журналіста є встановити істину, тобто провести фактчекінг і з’ясувати, чи слова певного політика відповідають дійсності“, – продовжує один із журналістів. – Тож ми знайшли гуртожиток, в якому проживає Нікому Нічого, пройшли прохідну (це було нелегко), знайшли потрібну кімнату і поставили йому питання, яке усіх нас цікавило.

Вам щось винен Володимир Зеленський?” – запитали журналісти-розслідувачі.

Ні“, – відповів Нікому Нічого.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , // Постійне посилання: Нікому Нічого, якому не винен Зеленський, виявився громадянином Японії.
 • Надія Ковальчук

  Це піз…..ц. … Шановні журналісти, зі всією повагою, але вам немає чим зайнятися????!!! Ну таке вже публікуєте…, на таке час витрачаєте….!!!!

  • Eudgen

   Ну вони ж не можуть задати питання самому президенту, який дуже їх боїться та ховається за юбку Мендель, ось вони і йдуть іншими шляхами. Навряд чи можна їх за це засуджувати.

   • Надія Ковальчук

    До чого тут Мендель? Що тут питати? Це не стаття, а нісенітниця. Є безліч актуальних тем, а пишуть ні про що. Хай краще напишуть про рівень сиріцтва в Україні, про куріння в людних місцях, яке шкодить перехожим, про рівень культури нашого народу, про те, які документи потрібні для тих чи інших дій, про якісь досягнення….. то що. Але ж НІ, вони пишуть що знайшли якогось китайця з кумедним ім’ям 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    • Романія Держило

     Від моменту створення цього ресурсу, UaReview позиціонують себе, як “сатиричні “фейкові” новини”, це вказано в самому низу цього сайту. Це не те місце, де будуть писати, щойно з печі, свіжі новити України та світу. Вони створені, щоб посмішити людей. Є безліч інших платформ, які висвітлюють актуальні події, навіщо тут в коментарях срачі розводити 🙂

     • Eudgen

      Точно! Та головне пам’ятати, що у кожному жартові – лише частина є жартом)

    • Eudgen

     До того, що тупого та боягузливого президента скубуть за необачні слова. А замість робити висновки та вчитись працювати з журналістами, як це робиться у всьому світі, Владімір за звичаєм сцить і ховається за недолугою, яка фанатіла від гнилої компанії Russia Today. Таке враження, що ви з Марсу, чи ще звідкілясь і взагалі не в темі, що відбувається в Україні.

 • Кантось Тетяна

  Я вибачаюсь але журналісти ви “придурки?” Можливо щось по толку писати?

 • Людоньки, дивіться, що читаєте – САЙТ САТИРИЧНИХ ТА ФЕЙКОВИХ НОВИН!!!! А хлопці з гумором)))