У Київському зоопарку зебру розфарбували у колір георгіївської стрічки

Зебра кольору георгіївської стрічки

Директор Київського зоопарку Олексій Ведмедів, до річниці визволення столиці від німецько-фашистських загарбників, з патріотичних міркувань розфарбував зебру в кольори георгіївської стрічки. Про це повідомляє газета “Хрещатик” з посиланням на власні джерела у Київському зоопарку.

Тепер жеребець Адольф не біло-чорного, а жовтогарячо-чорного кольору, через що з ним відмовляється паруватися кобилка Аліса.

Захисники тварин з “Національної ліги захисту прав парнокопитних” уже звернулися до Прокуратури міста Києва з вимогою відкрити кримінальне провадження проти директора зоопарку за фактом знущання над твариною.

Натомість заступник директора з навчальної частини Євген Слонюк запевняє, що помаранчева фарба дуже швидко змиється і природний колір тварини невдовзі відновиться.

На запитання журналістів щодо розфарбованої зебри, директор зоопарку Ведмедів запевняє, що він би сам ніколи не додумався до такого: розпорядження пофарбувати тварину надійшло йому з КМДА, особисто від Олександра Попова, який нібито попросив у зоопарку позичити коня для театралізованого параду на Хрещатику 6 листопада.

Отримати коментарі в голови КМДА не видається за можливе, оскільки після питання про пофарбованого жеребця зебри в установі кидають слухавку.

Раніше повідомлялось, що Миколаївський зоопарк не хоче купувати слона.

Георгій Лента-за-лентою спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Київському зоопарку зебру розфарбували у колір георгіївської стрічки.