В Єнакієво хочуть встановити пам’ятник новому Папі

Папа Франциск

Бронзове погруддя новому Папі Римському Франциску І планують встановити у місті Єнакієво біля приміщення місцевого пенсійного фонду. Скульптуру планують виготовити, переробивши монумент Тараса Шевченка. Про це повідомляє онлайн-газета “Єнакієвець”.

Таку ініціативу висунув депутат міськради Єнакієво від Партії Регіонів Іван Валуйських. Іван Дмитрович одночасно є начальником пенсійного фонду міста. Він вважає, що таким чином можна підняти імідж міста в світі, та зробити його туристичною перлиною Сходу України.

До цього часу Єнакієво асоціювалось у людей тільки з шахтами та президентом України. А це не заманювало туристів до нашого міста. Враховуючи інтерес загалу до персони нового Папи, вважаю, що якщо відкрити його перший у світі пам’ятник в Єнакієво, це викличе неабиякий фурор. А з постаменту Шевченка толку і так ніякого“, ? заявив регіонал.

Думка про те, що пам’ятник Папі можна зробити зі старого монумента Кобзаря до депутата прийшла, коли він думав про можливість зекономити на виготовленні скульптури.

На переробку бюсту достатньо буде зібрати 8,5 тисяч гривень. За ці гроші скульптори «збриють» Шевченкові вуса, виготовлять відповідний головний убір, і трохи підтягнуть обличчя в області вилиць. Я навіть знайшов фахівців, готових зробити це в борг“, ? заявив Валуйських.

Проект рішення про встановлення пам’ятника Папі вже внесли у порядок денний найближчої сесії міськради.

Зазначимо, погруддя Тараса Шевченка в Єнакієво знаходиться в закинутому кутку Комсомольського парку. В той же час, у центрі міста стоїть монумент Леніну.

Павло Войтків спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: В Єнакієво хочуть встановити пам’ятник новому Папі.