Народним депутатам через грип продовжили канікули на два тижні

ВРУ

Через грип у Верховній Раді продовжено канікули на два тижні, до 8 лютого. Відповідне рішення прийнято сьогодні на виїздному засіданні комітету ВР з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Рівень захворюваності у Києві, в тому числі на вул. Грушевського, не зростає та не перевищує епідпоріг, але, враховуючи ситуацію, яка склалася в Україні, та з метою запобігання епідемічного поширення грипу серед народних депутатів вирішено продовжити канікули у Верховній Раді України до 8 лютого“, – зазначають у відомстві.

Загалом протягом поточного тижня з приводу захворюваності на грип та ГРВІ за медичною допомогою звернулось 2 депутати, з них 1 позафракційний (50,0%).

Порівняно з минулим тижнем спостерігається зменшення кількості викликів до хворих депутатів на 33,3%, серед позафракційних – на 100,0%, – зазначила прес-секретар комітету Олена Голубовська. – Проте ми точно знаємо, що насправді хворих депутатів є значно більше, порівняно з тою кількість, що звернулись.

Окрім того у відомстві закликають депутатів частіше мити руки з милом, провітрювати приміщення, більше пити гарячого чаю, уникати місць скупчення інших депутатів, обходитись без рукостискань з колегами (навіть якщо це голова фракції). Для надійної профілактики захворювань депутатам також радять купити фармацевтичний завод.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Політика // Теги: , // Постійне посилання: Народним депутатам через грип продовжили канікули на два тижні.