Британські вчені встановили, що люди, які ставлять на аватар у соцмережах не свою фотографію – закомплексовані

Дослідники з Шеффілдського університету дослідили залежність картинки чи фотографії у профілі користувача соціальної мережі від його психологічних комплексів. В дослідженні прийняло участь близько 5 тис. користувачів соцмереж різних статей, віку, національності та соціального статусу. В ході проведеної роботи британські вчені встановили, що якщо людина ставить на аватар не свою фотографію, то вона комплексує з приводу власної зовнішності.

Серед жінок, що сидять в соцмережі під чужим фото (малюнком), 50% страждають ожирінням, близько 40% вважають себе недостатньо красивими, а 10% – чоловіки.

Вчені також дослідили найтиповіші аватари. Так лице троля (Trollface) у 92% свідчить, що людина ще не досягла 16 років.

У 35% дівчат, що ставлять на аватари фотографії котів (“котиків”), собак чи інших милих тварин, були серйозні психологічні травми у ранньому дитинстві (наприклад внаслідок педофілії чи інцесту). Якщо “котик” на фотографії профілю в соцмережі у чоловіка, ймовірність серйозних психологічних травм у ранньому дитинстві – 69%.

Люди, що викладають романтичні фотографії чи малюнки, – глибоко нещасливі в коханні й самотні, швидше за все їх неодноразово кидали кохані ними люди.

Фотографії відомих людей (акторів, музикантів, політиків) або героїв фільмів (серіалів, коміксів) говорять про величезну внутрішню сексуальну розкутість людини, якій заважає розкритись її патологічна скромність.

Чоловіки, які ставлять фотографії машин, у 95% комплексують через власну бідність.

Дослідження тривало близько двох місяців і обійшлось британським платникам податків у 300 тис. фунтів.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , , // Постійне посилання: Британські вчені встановили, що люди, які ставлять на аватар у соцмережах не свою фотографію – закомплексовані.