Стала відома причина синців на обличчі депутатів від фракції “Батьківщина”

Арсеній Яценюк та Віталій Кличко

Цього тижня відразу декілька народних депутатів від фракції “Батьківщина” з’явились у сесійній залі Верховної Ради із ледь помітними синцями на обличчі. За словами джерела, близького до керівництва фракції, стало відомо, що ці депутати – потенційні “тушки”, вони мали намір вийти з фракції.

Але, якщо минулого разу Яценюк лише погрожував депутату, який вийшов із “Батьківщини” і коментував у пресі, що йому “дуже хотілося б дати по морді” цьому депутатові, то на цей раз Арсеній Петрович реалізував своє бажання“, – розповіло джерело.

В Парламенті також подейкують, що, за словами побитих депутатів, в Яценюка дуже добре поставлений удар.

Експерти пов’язують цей факт зі спільною участю у акції “Вставай, Україно” Арсенія Яценюка та Віталія Кличка. “Із ким поведешся – від того й наберешся”, – резюмує експерт.

Нагадаємо, 6 червня у Верховній Раді виявились ще дві “тушки”: депутати В’ячеслав Кутовий та Володимир Купчак вийшли з фракції “Батьківщина”. Останній також заявив, що лідер фракції Арсеній Яценюк погрожував йому.

UaReview

Опубліковано у Політика, Спорт // Теги: , , , , // Постійне посилання: Стала відома причина синців на обличчі депутатів від фракції “Батьківщина”.