На відкритті сесії Верховної Ради виступить голограма Януковича

Віктор Янукович, президент

За повідомленням прес-служби Президента України, під час відкриття третьої сесії Верховної Ради України сьомого скликання, яке відбудеться 3 вересня 2013 року, перед депутатами виступить голограма Віктора Януковича.

Президент України час від часу має виступати із посланням перед депутатами Верховної Ради в будівлі парламенту. Але напруження політично боротьби, взаємні звинувачення та ненависть суттєво ускладнюють таке спілкування. Саме тому виникла ідея використати досягнення сучасних технологій для вирішення цієї проблеми.

«Це серйозний крок уперед, – радіє Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів, – ми продовжуємо розвиток національних проектів і така подія лише підтверджує наш рух в бік електронного уряду. З часом ми навіть зможемо оцифрувати Миколу Азарова».

«Ви знаєте, політика стає все більш віртуальною, – бідкається народний депутат Олесь Доній, – раніше президент звертався до депутатів у відеозаписі, а тепер прийшла черга голограми».

Як відомо, за роки свого президентства Віктор Янукович з’явився у Верховній Раді лише під час інавгурації. Але після відомого інциденту з дверима він побоюється відвідувати парламент.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: На відкритті сесії Верховної Ради виступить голограма Януковича.