Віка Циганова поїде на Євробачення від самопроголошеної ДНР

Віка Циганова, ДНР

У Горлівці в ДК «Кочегарка» пройшов відбір на Євробачення серед співаків так званої ДНР. За результатами голосування членів журі та глядачів, які перебували в залі, перемогу здобула Віка Циганова з піснею «Бухай поки молодий», яка всього на декілька балів випередила однорукого акордеоніста з Макіївки Степана Михайловича з піснею «Скріпи», повідомляє щомісячник «Шик і пафос Новоросії».

До складу почесного (в певних колах) журі входили Йосип Кобзон, Чичеріна, директор ДК «Кочегарка» і портрет Олега Газманова. Вони високо оцінили виступ Віки Циганової і навіть пообіцяли спонсорувати поїздку співачки з Горлівки в Донецьк, звідки вона вже самостійно відправиться на конкурс. Глядачі в залі також тепло зустріли виступ співачки, (особливо ту частину, де вона співала голою) і відреагували на її перемогу бурхливими оваціями, криками «Аллах Акбар» і численними пострілами з автоматів в повітря.

«Під час нашого виступу на Євробаченні ми плануємо супер-шоу, – повідомив журналістам продюсер переможниці відбору Вадим Циганов. – Там буде багато несподіваного – і ведмеді на велосипедах, що грають на балалайках і карлики на ходулях в образі ВДВшників і навіть справжній танк часів Другої світової війни.»

Варто відзначити, що в цьому році Євробачення для ДНР пройде в російському місті Чебоксари і брати участь в ньому будуть артисти тільки з самопроголошених республік. За прогнозами букмекерів Віка Циганова є явним фаворитом конкурсу, друге місце вони віддають реперу з Південної Осетії під творчим псевдонімом «Ем Сі Бумер», а третє місце вже викупила і точно займе ексцентрична вусата співачка з Абхазії Адельчік.

Пряма трансляція на російському Першому каналі – 23 лютого з 3:00 до 3:30 ранку.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Культура, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Віка Циганова поїде на Євробачення від самопроголошеної ДНР.
  • imarek

    Классный стёб! В то время, как минстець только важно надувает щеки, получая приличное вспомоществование, в рэспубликах сочиняют мифы и сказки для детей и взрослых, это очень удачный ответ Чемберлену

  • Твари