Проекту UaReview виповнюється 1 рік

Сьогодні, 13 грудня, виповнюється рівно 1 рік з часу публікації першого матеріалу на сайті UaReview. Про це наших кореспондентів повідомила прес-служба UaReview з посиланням на надійне джерело в редакції видання.

Жарти-жартами, штампи-штампами, кліше-клішами, але річниця заснування UaReview – подія для нас знакова! Ми (можливо вперше) не жартуємо.

За 12 місяців нам з Вами вдалось створити (не побоїмось зайвого пафосу) своєрідний феномен в українському медіа-просторі. Матеріали UaReview не лише регулярно піднімали настрій читачам та вказували на актуальні проблеми в суспільстві й державі, але й винесли на обговорення питання поширення недостовірної інформації в ЗМІ та легковірності людей.

Загалом, про UaReview писали відомі блогери, такі як Рустем Адагамов чи teh_nomad; імениті журналісти, такі як Леонід Швець чи Отар Довженко; видання, такі як Корреспондент.net чи Лента.ru; розповідали телеканали, такі як Новий чи Інтер; згадували у ВУЗах та на конференціях.

Сотні тисяч відвідувачів побувало на сайті UaReview за цей рік. Та людей, що прочитали в новинах, побачили по ТБ або послухали по радіо наші матеріали на порядки більше. Ось неповний список онлайн-видань, що публікували наші матеріали:

ТСН.ua, Сегодня.ua, Обозреватель, KyivPost, ФОКУС.ua, Корреспондент.net, Українські Національні Новини, Интерфакс, Газета.ru, NEWSru, Комментарии, Багнет, Комсомольська правда в Україні, Аргументы и факты. Украина, Магнолія-ТВ, MIGnews, Новости.mail.ru, РБК, Радио ЭХО Москвы, FaceNews, Факти.ICTV, Вікна.СТБ, Фонтанка.ру, Главком, LIFENEWS, Русская Служба Новостей, Русский обозреватель, Полит.ру, pravda.ru, Ридус, slon.ru, Vatican Insider, Вести.ru, Московский комсомолец, Деловая газета ВЗГЛЯД, Дни.ру, BFM.RU, Украина Криминальная, Экономические Известия, DELFI.ua, Цензор.NET, Утро.ua, ZIK.ua,  Львівська газета, Газета “День”, ОГО.ua, TV.ua, ДТРК Українське телебачення і радіомовлення, NovostiUA, Укрінформ, Восьмой канал, ДеПо.ua, donbasUA, galinfo, Експрес.ua, Сайт Телеканалу Новин 24.

Новини, створені на основі матеріалів UaReview, в свій час спростовували Міністерство освіти і Науки та Дмитро Табачник, мер Тернополя Сергій Надал, Львівська міськрада, Київське управління МВС, Сергій Безруков і Верховна Рада України.

Читати топ 10 новин, що викликали найбільший резонанс в ЗМІ.

Та найважливіше, звичайно, не це. Найважливіше для UaReview – це люди. У нас публікувалось понад 30 авторів. Понад 30 талановитих, дотепних, з хорошим почуттям гумору та відчуттям реальності авторів! Разом ми створили справді помітне явище. Дякуємо Вам!

А також дякуємо всім Вам, хто читає, “лайкає” та коментує матеріали UaReview – це, будучи зворотнім зв’язком, справді дуже важливо для нас. Дякуємо!

У свою чергу обіцяємо, що будемо продовжувати регулярно веселити Вас своїми гумористичними та сатиричними матеріалами у формі новин.

Все тільки починається.

З повагою і святковим настроєм, редакція UaReview.

Опубліковано у Інше // Теги: , , , // Постійне посилання: Проекту UaReview виповнюється 1 рік.