У Житомирі виявили підпільний цех з виробництва львівського сміття

Працівники управління захисту економіки Національної поліції України у Житомирській області завдяки низці спланованих заходів затримали колону фур, які рухалися без жодних супровідних документів. Поверховий огляд виявив, що вантажівки містили речовину схожу на сміття. Ретельна експертиза встановила наявність органічних та неорганічних сполук, серед яких були знайдені чеки з львівських магазинів. Подальші оперативно-розшукові дії дозволили викрити у місті Житомир підпільний цех з виробництва фальсифікованого львівського сміття, яке надалі доправляли в інші міста України.

«Ми здивовані, що нас звинуватили у підробці сміття, – обурився невстановлений власник підпільного цеху. – Сміття абсолютно справжнє. Ми проаналізували ринок і виявили, що львівське сміття швидко стало відомим брендом. Подивіться новини! Про нього згадують майже у кожному випуску. Сміття стало відомішим ніж кава, пиво чи шоколад зі Львова. Гріх було втратити таку можливість вчасно зайти на ринок. Щоправда, поки що ми не маємо ніякого прибутку. Ми навіть не розуміємо на чому ми можемо заробити. Але ж на чомусь львів’яни заробляють, якщо вони своє сміття постачають по всій Україні? Мине зовсім небагато часу і нам доведеться конкурувати з дешевим і якісним китайським «львівським сміттям»! Тож ми не гаємо часу і подовжуємо розвиватися, розширювати асортимент та диверсифікувати бізнес. Наприклад, ми плануємо випустити альтернативний підручник з географії України «Пригоди львівського сміття», який поширюватимемо разом з нашою традиційною продукцією».

«Люди думають, що додавши кілька чеків з львівських кав’ярень чи магазинів, можна отримати автентичне львівське сміття? – дивується керівник одного з львівських підприємств, що займається збором та вивезенням сміття. – Насправді все не так просто. У нас є свій таємний рецепт його виготовлення. І жоден підпільний цех не зможе навіть наблизитися до тієї високої якості, яку ми плекаємо роками. Наше сміття складається з десятків тисяч інгредієнтів. Там і дрібка кардамону, і краплинки дощу, і запах кави, і зім’ята серветка просякнута пивом. А хіба недобросовісні виробники залишають сміття під відкритим небом, щоб воно наповнилося справжнім неповторним львівським духом? Та про наше сміття я можу говорити годинами і це лише віршами! Ні, ніколи в Житомирі чи будь-де не виготовлять справжнє львівське сміття!»

«Я закликаю керівників сміттєзвалищ в Україні ретельно перевіряти склад сміття, яке нібито надходить зі Львова, – відреагував міський голова Андрій Садовий. – Якщо у вас виникли найменші сумніви в його автентичності – одразу звертайтеся на нашу гарячу лінію. Я не розумію, як можна серйозно обговорювати проект сміттєспалювального заводу. Це ж означатиме, що ми наше сміття маємо спалити. В кого на таке підніметься рука? Разом ми маємо зберегти та примножити славу львівського сміття. Не дамо його знищити!»

Нагадаємо, що останнім часом по всій Україні затримують вантажівки з львівським сміттям.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: У Житомирі виявили підпільний цех з виробництва львівського сміття.