Україна закупить у Греції два тижні теплої погоди

Міністерство екології та природних ресурсів України в терміновому режимі закупить у Греції два тижні теплої погоди для України. Про це повідомили в офіційному інстаграмі відомства.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, з огляду на безпрецедентне погіршення погодних умов, на нараді Кабінету Міністрів дав термінове доручення міністру екології та природних ресурсів Остапу Семераку розібратись з ситуацією, що склалась. Протягом кількох годин з часу отримання доручення було встановлено скайп-зв’язок з представниками Міністерства охорони навколишнього середовища, енергетики та змін клімату Греції.

Врезультаті попередніх домовленостей, Греція погодилась виділити Україні два тижні теплої погоди. Наразі тривають переговори по скайпу між сторонами, в ході яких будуть узгоджені остаточні деталі угоди.

Щодо коштів, за які Греція надасть теплу погоду Україні, конкретних сум поки не називають. Проте у міністерстві повідомили, що закупівля двох тижнів тепла виходить для держави все одно вигіднішою за два додаткові тижні опалювального сезону.

Тепла грецька погода прийде в Україну з дня на день, як тільки договір з Грецією буде підписано“, – повідомив Остап Семерак.

Імпорт теплої погоди з Греції дозволить українцям не лише зняти шапки, але й підкотити штани“, – заявив щодо нововведення Гройсман.

UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Україна закупить у Греції два тижні теплої погоди.