Стало відомо, коли в Євросоюзі нарешті затвердять безвіз для України

Рада Євросоюзу затвердила безвізовий режим для України, проте це всього лише одна із ланок із остаточного затвердження безвізу, далі свої підписи повинні поставити президент Європарламенту та посол головуючої в Євросоюзі Мальти. Скільки ще процедур затвердження повинно бути здійснено, щоб Україна нарешті отримала безвіз – дізнався кореспондент UaReview в Брюсселі.

Після посла Мальти, за процедурою, безвізовий режим для України мають затвердити мер Брюсселю та його дружина. Після них поставити свій підпис повинен секретар Європарламенту та його брат.

Далі, за процедурою, йде шеф-кухар їдальні Європарламенту та усі її п’ятеро дітей.

Наступними свій підпис повинні поставити тесть керівника служби охорони Європарламенту та троюрідна сестра головного садівника.

І останньою формальністю є підпис на документі позашлюбного сина водія президента Європарламенту після досягнення ним повноліття. Отож остаточне затвердження безвізового режиму з боку ЄС заплановано на 17 травня 2017 року.

Брюссельське бюро UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , // Постійне посилання: Стало відомо, коли в Євросоюзі нарешті затвердять безвіз для України.