Росіянина, який перехрестився перед храмом на Афоні, відлучили від РПЦ

Попри сувору заборону парафіянам РПЦ молитися в храмах на горі Афон у Греції, один із громадян РФ не втримався і перехрестився перед одним із храмів. У відповідь Патріарх Московський провів прискорену процедуру відлучення його від церкви, повідомляє прес-служба Департаменту Анафеми РПЦ.

За інформацією прес-служби, в РПЦ дізнались про порушення заборони від “свідомих парафіян”. Вони, побачивши чоловіка, який хреститься напроти храму на Афоні, відразу сфотографували його, перевірили документи, і надіслали цю інформацію на електронну скриньку Патріарха Кирила.

Реакція РПЦ була миттєвою і показовою. Аби дати зрозуміти всім, що заборону церкви порушувати не дозволено нікому, парафіянина миттєво було відлучено від церкви, йдеться в повідомленні прес-служби.

Прошу мені вибачити, я визнаю свою провину! – цитує прес-служба чоловіка, відлученого від РПЦ. – Я так довго готувався до поїздки на Афон і був такий радісний нарешті туди потрапити, що цілий день не читав новин і не знав, що молитись тут тепер заборонено. Та я визнаю свою провину, адже коли я почав хреститись, то відчув щось недобре (на мене почали дивитись і фотографувати інші люди) але не надав цьому значення. А тому сам винен – каюсь. Не робіть моєї помилки, не хрестіться за кордоном, тільки в Росії.

В Департаменті Анафеми РПЦ додають, що Афон – не єдине місце, у храмах якого заборонено молитись, і наголошують, що відлучення від церкви – це те, що може трапитись з кожним. Патріарх Московський стежить за тобою, підкреслюють в прес-службі.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , // Постійне посилання: Росіянина, який перехрестився перед храмом на Афоні, відлучили від РПЦ.