Олег Винник вийшов на сцену в одній шкарпетці

Відкриваючи свій концерт в Івано-Франківську, Олег Винник вийшов на сцену в одній шкарпетці. Про це повідомляють численні відвідувачки концерту.

«Він тільки на сцену вийшов, я в бінокль глянула на нього – дійсно, в одній шкарпетці. А з лівої штанини гола нога стирчить, – повідомляє поштарка Олена Вовча з села Угорники. – Ну але я де знаю, певно, зараз така мода. Є он люди в порватих джінсах ходять, то хіба Олег не може вийти в одній шкарпетці?»

Втім, не всі поділяють оптимізм пані Олени. Деякі відвідувачки обурюються тим, що співак дозволяє собі з’являтися перед публікою в неохайному, на їхню думку, одязі. Так, скажімо, відома франківська сомельє та режисерка Ніно Жужунадзе поділилася своїми враженнями: «Треба розуміти, що на концерті можуть бути діти. Вони ж це все побачать, і подумають, що це нормально, що так і має бути. У себе вдома він може ходити як завгодно, але коли виходиш на публіку – будь ласка, одягайся пристойно. Я, скажімо, перед виходом із дому, завжди перевіряю, чи є на мені обидві шкарпетки».

Менеджери Олега Винника відмовилися коментувати цю ситуацію, проте зауважують, що у випадку достатнього суспільного запиту, з цього приводу буде скликано окрему прес-конференцію.

Як повідомляють наші джерела на стадіоні «Рух», де відбувається концерт, шкарпетку співака могли вкрасти з гримерки як сувенір.

Нагадаємо, раніше під час безжалісного граду і блискавиці молода вовчиця зігріла вовчат.

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , // Постійне посилання: Олег Винник вийшов на сцену в одній шкарпетці.