Побачивши активність українців на сторінці ФІФА, Ілон Маск вирішив створити лайкоелектростанцію

Глава SpaceX і Tesla Ілон Маск вирішив створити електростанцію, яка генеруватиме електроенергію за допомогою “лайків” у соціальних мережах. Про це підприємець написав у своєму твіттері.

За словами Маска, він був шокований, коли побачив, як українці організували флешмоб і масово ставили негативні оцінки на офіційній сторінці ФІФА у Facebook. Це наштовхнуло його на ідею створення електростанції, що живитиметься від “лайків”.

Людської енергії в соцмережах настільки багато, що лайкоелектростанції, які працюватимуть на ній, вже найближчим часом зможуть витіснити з ринку вітрові електростанції, гідроелектростанції чи які там ще є електростанції“, – зробив прогноз засновник SpaceX і Tesla.

Крім того, Маск вже придумав назву для проекту і адресу для домену.

Я ще не зареєстрував домен, але, думаю, це буде найкраща назва для такого проекту: slavaukraini.com, – написав Ілон Маск в твіттері, а тоді додав, – Будь ласка, перевірте хтось, чи такий домен ще не зайнятий.

Нагадаємо, трапляється усяке.

UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , // Постійне посилання: Побачивши активність українців на сторінці ФІФА, Ілон Маск вирішив створити лайкоелектростанцію.
  • T1Rick

    Враньё. Я поздравляю вас с тем что вы научились редактировать посты через код элемента, но давайте вы будете писать правду а не придумывать сказки

    • Pavel Koval

      А я верю в то, что пишет этот сайт. Даже сына назвал в их честь