В депутата у Верховній раді вкрали хабар

verhovna-rada-8sklykannya

У народного депутата Сергія Дунаєва на засіданні комітету з питань запобігання та протидії корупції викрали хабар. Про це на своїй сторінці в Facebook написав колега нардепа, “опозиціонер” Іван Мирний.

Прямо у приміщенні, де проходить засідання парламентського комітету з протидії корупції, у нашого колеги вкрали конверт із хабарем“, – повідомив Мирний. Дунаєв вів із кимось переговори по телефону і відвернув погляд від конверту, що лежав на столі. “У цей час хтось із депутатів підійшов і з впевненим виглядом забрав конверт разом з хабарем. Нардепи, які були поряд, подумали, що конверт із хабарем його – настільки він був спокійний“, – повідомив Іван Мирний.

За словами Дунаєва, у конверті з хабарем знаходилось 50 тисяч гривень, отриманих ним за голосування по одному з законопроектів.

Зауважимо, що у комітети впускають лише за списками та перепустками. Отже, крадій працює у парламенті, – припускають депутати.

Відразу після інциденту постраждалий викликав міліцію. Через пів години до парламенту прибули правоохоронці. Та, попри прохання постраждалого Дунаєва обшукати усіх членів комітету з питань запобігання та протидії корупції, вони відмовились це робити через депутатську недоторканість.

Читайте також: В Україні створять Міністерство снігу та зими.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: В депутата у Верховній раді вкрали хабар.