Танцюючі роботи Boston Dynamics обігнали Зеленського у президентському рейтингу

Чинний глава держави Володимир Зеленський перестав лідирувати у президентському рейтингу і опустився одразу на четверту позицію. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного університету соціології (КМУС), проведеного 30-31 грудня.

Якби вибори президента України відбувалися найближчої неділі, то перші три позиції зайняли б роботи Boston Dynamics – Atlas, Spot та Handle відповідно. Також часто респонденти додавали, що в новорічну ніч краще б подивились танець роботів, ніж виступ Зеленського.

Наступні сходинки в президентському рейтингу посідають Володимир Зеленський, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Юрій Бойко. Згідно опитування, в рейтинг також потрапили Сніговик та Ялинка, які навіть обігнали таких досвідчених політиків, як Олег Ляшко та Арсеній Яценюк.

Якщо проаналізувати останнє опитування, то чітко видно, що українці сильно втомились від Зеленського, – підсумовує результати дослідження директор КМУСу Зиновій Шпіцер. – Вони втомились від нього і як від політика, і як від персонажа. Українці – унікальна у своїх електоральних вподобаннях нація: ми обираємо не просто політиків, у населення завжди є запит на певний архетипний образ. У дев’яностих це були образ партійного апаратника, а тоді червоного директора. Далі ж образи національних лідерів стають яскравішими: пасічник, в’язень, кондитер, а тепер і комік. Сьогодні ж українці готові довіритись комусь новому – хоч танцюристу, хоч роботу. А якщо це ще й танцюючий робот – це взагалі попадання в десятку.

Наразі ні Atlas, ні Spot, ні Handle ані підтвердили, ані спростували інформацію щодо своїх президентських амбіцій в Україні.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Танцюючі роботи Boston Dynamics обігнали Зеленського у президентському рейтингу.