Pornhub заявив, що сюжетне порно найкраще звучить російською

Представники Pornhub, одного з найбільших у світі порносайтів, заявили, що сюжетні порнофільми вони намагаються знімати російською і лише тиск публіки змушує їх додавати англійський дубляж. За словами креативної групи Pornhub, це пов’язано з тим, що російська мова найкраще підходить для мелодраматичних ролей.

Російська мова надзвичайно прониклива, – стверджує сантехнік компанії Джонні Сінс. – Вона дозволяє передати драму і напругу між персонажами так філігранно, як жодна інша. Не дивно, що Достоєвський писав саме російською.

Лана Роудс, вчителька старших класів, додає:

Саме звучання російської мови в кадрі породжує сюжетну напругу. Ти розумієш, що має статися далі, але мова настільки добре передає інтригу, що ти завмираєш в очікуванні наступної сцени. Російська мова у поєднанні з абсолютно оригінальною кіномовою, започаткованою Сєргеєм Прянішніковим, створюють вибухову суміш, недоступну жодною іншою мовою. Це те, що глядач може сприйняти і асоціювати з собою – а саме заради цього ми творимо.

UaReview | ПІДПИСУЙТЕСЬ:  TwitterTelegram

Опубліковано у Міжнародні новини, Шоу-бізнес // Теги: , , // Постійне посилання: Pornhub заявив, що сюжетне порно найкраще звучить російською.
 • підходить → пасує (бо не підходить те, що не ходить).

  • Остап Українець

   Я так розумію, що й баняк на плиті не стоїть, бо в нього немає ніг.
   І футболісти під час матчу не інакше як личать одне одному.
   http://sum.in.ua/s/pidkhodyty