Водії машин із газовим двигуном платитимуть за транспортування газу

Власників транспортних засобів, що працюють на газі, змусять оплачувати додаткові платіжки, оскільки транспортування газу в Україні є платним. Про це повідомляє сайт сатиричних новин UaReview із покликанням на власне джерело в Міністерстві енергетики.

«Якщо раніше українська влада вдовольнялась частковими рішеннями, а різні новаторства застосовувались вибірково, то новий уряд нарешті пропонує чітку модель «Що сказали – те й зробили», як і має бути, – запевняє джерело. – Мова була про те, що транспортування газу має стати платним, і уряд перестає ігнорувати водіїв, котрі раніше були привілейованою кастою. Машини з газовими двигунами, коли їздять, фактично транспортують газ. Зрозуміло, що тут також має стягуватися плата за транспортування.»

Читайте також: На Житомирщині батько двох дітей вбив муху

«Ми сподіваємось, що це нововведення збільшить надходження до бюджету та допоможе запобігти численним ДТП – адже водії, котрі знають, що здійснюють транспортування газу, водитимуть обережніше», – додає хтось із партії «Слуга народу».

Чи доведеться платити за транспортування газу людям, котрі перевозять газові балони в багажниках авто з бензиновими чи електричними двигунами, наразі невідомо.

UaReview | ПІДПИСУЙТЕСЬ:  TwitterTelegram

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Водії машин із газовим двигуном платитимуть за транспортування газу.
 • ГАЛИНА СОКОЛ

  ще газові зажигалки включіть і поліціянтів з газовими балончикамі все і всіх де є слово газ

  • Alex Shturm

   а у мене електрична запальнича 😉

  • Olga Kalapusha

   а також тих хто користується гаСом

 • Анатолий Та Ольга Панасюк

  Народ! Помилуйте, я еще не отошел от второй платежки на газ, а тут еще и третья. Так и домашней живности не хватит.

 • Viktor Vlasyuk

  А я газ транспортую, ДЕ ДОПЛАТА?