Олександра Онищенка з’їла чупакабра (фото)

Чупакабра

Народний депутат від “Волі народу” Олександр Онищенко, з якого Верховна Рада зняла недоторканість і дозволила його арешт, став жертвою чупакабри. Про це повідомляють джерела, близькі до соціальних мереж.

На фото, яке поширюється в соцмережах, видно, як тварина, схожа на чупакабру, їсть щось схоже на Онищенка.

Деякі ЗМІ, з огляду на відсутність Онищенка у Верховній Раді, сьогодні поширили інформацію, ніби-то він втік за кордон. Проте жодної конкретної інформації щодо його перебування ніхто не дає, – пише один із користувачів соціальних мереж. – Та вже і не дасть. За інформацією з надійних джерел стало відомо, що Онищенка з’їла чупакабра.

Це трапилось під час перебування Онищенка в заміському будинку, коли він необачно ніжився на сонці поряд із кліткою з курчатами, біля яблуні. Саме в цей момент прийшла невідома тварина, що зазвичай полює на курей, і вполювала свою нову жертву.

Натомість низка користувачів соцмереж піддали сумнівам правдивість прочитаної інформації, на що автор поста відписав: “От згадаєте колись мої слова: Онищенка так і не знайдуть, от тоді й повірите!” Цей його коментар набрав 18 лайків.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Олександра Онищенка з’їла чупакабра (фото).
  • oiasasdf

    ЧупакабрЫ