Нестор Шуфрич – Чупакабра

У Несторові Шуфричу, як і в герої роману Стівенсона “Доктор Джекіл і містер Хайд”, вживаються дві абсолютно протилежні особистості. Одна з них, добра – особистість відомого політика і громадського діяча. Інша, химерна і містична потвора, що роками наводить жах на Україну – Чупакабра.

З такою сенсаційною заявою звернувся до учасників щорічної конференції дослідників невідомого “ШОЗАНАХ 2012” відомий український уфолог Георгій Білик. За його словами, він декілька років збирав інформацію з різних джерел, перевіряв свідчення очевидців і тепер має беззаперечні факти, що підтверджують висунуту ним гіпотезу. Ось лише декілька із них:

  • Нестор Іванович і Чупакабра ніколи не з’являлись на людях одночасно.
  • Надзвичайна схожість Нестора Шуфрича, з описом який давали люди що зустрічались з Чупакаброю: невисокий зріст, короткі передні кінцівки, високий лоб і грізний погляд великих карих очей.
  • Після того, як в ЗМІ публікували інформацію, що комусь вдалось поранити Чупакабру, Нестор Іванович з’являвся з травмами, походження яких він пояснював дуже туманно: перелом ноги – падіння міністра транспорту, травма голови – удар невідомого ковбасою, порізи – бійка з міліціонерами у лікарні і т.д.

Перша згадка про Чупакабру походить з Мексики. Професор вважає, що одна з таких істот могла вкусити Нестора Івановича під час його депутатського візиту у Латинську Америку, з метою обміну парламентським досвідом. Це найпоширеніший спосіб розмноження надзвичайних істот (вампіри, зомбі, вовкулаки – ред.)

Георгій Білик повідомив, що результати його роботи найближчим часом будуть передані в МОЗ та керівництву партії Регіонів, членом якої досі є одіозний політик.

Ярослав Львівський спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Нестор Шуфрич – Чупакабра.