На дні найглибшої океанської западини знайшли напис “ТУТ БУЛА НАДЯ”

Глибоководний автономний апарат, запущений дослідниками Вудсхолловського океанографічного інституту в США, виявив на дні Маріанської западини напис, зроблений людиною. Про це повідомляє журнал “Морський котик”.

Американські вчені не відразу здогадались, до якої мови належать кириличні символи, що ними було зроблено напис на дні. Але те, що напис “ТУТ БУЛА НАДЯ” був зроблений людською рукою, а точніше вказівним пальцем правої руки, ні у кого сумнівів не викликало.

Вчені допускають, що автором напису “ТУТ БУЛА НАДЯ” є людина з сильним характером та іменем Надія.

Крім того, на дні одразу біля напису американські дослідники виявили невеликий слід. “Схоже, той, хто залишив цей напис, поклав біля нього якийсь предмет, а потім забрав його. Відповідно до контурів сліду, це міг бути головний убір – зокрема, кругла шапка з хутра“, – йдеться у повідомленні вчених.

Більше жодних зачіпок щодо автора залишеного напису “ТУТ БУЛА НАДЯ” дослідникам знайти не вдалось. Проте вчені продовжують пошуки, адже напис доводить, що людина може досягти навіть такого глибокого дна.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , // Постійне посилання: На дні найглибшої океанської западини знайшли напис “ТУТ БУЛА НАДЯ”.
  • March

    Ha-ha !

  • karmeljuk

    потішили, супер