Ірина Блохіна стане ведучою “Великої політики”

Співачка, телеведуча та просто донька Ірина Блохіна настільки сподобалась телеглядачам, що навіть після закінчення програми “Великий футбол” українські телеканали відмовились випускати її з поля зору. Відразу після завершення Євро 2012 та “Великого футболу” Блохіній запропонували вести політичне ток-шоу “Велика політика” на телеканалі Інтер, повідомляє Телекритика.

Відомо, що телеведуча не стане заміняти, а лише доповнить автора і незмінного ведучого програми. Повна назва ток-шоу з її приходом зміниться на “Велика політика з Євгенієм Кисельовим та Іриною Блохіною“. Сама Іріша [як часто називають її колеги] пожартувала, що не прийняла би пропозиції телеканалу Інтер, якби у назві програми не було б слова “Велика”.

Програма “Великий футбол” на телеканалі Україна, в рамках якої показували матчі Євро 2012, стала найрейтинговішою програмою вітчизняного телебачення. У цьому, без сумніву, є також і заслуга Ірини Блохіної, – розповідає продюсер телеканалу Інтер Артем Задорний, – Та повернемось до “Великої політики”. Проблема усіх політичних ток-шоу – це домінування фактів над емоціями. Вирівняти ці дві складові – ось що стане основним завданням для Ірини. Нам подобається, наприклад, її манера представляти гостей – це оживить “Велику політику”. А пам’ятаєте, як Блохіна заплакала у прямому ефірі після поразки української збірної? Жіночі сльози – це ж так драматично… Гарно було б щось подібне практикувати і у нас на програмі.

Нагадаємо, Ірина Блохіна – дочка тренера збірної України з футболу Олега Блохіна та гімнастки Ірини Дерюгіної, дружина репера Ларсона.

P.S.: “Великий футбол”, прощання [відео]:

UaReview

Опубліковано у Політика, Шоу-бізнес // Теги: , , , , // Постійне посилання: Ірина Блохіна стане ведучою “Великої політики”.