Під час засідання Ради Дубінський переглядав YouTube-канал Природа ТВ

Народного депутата не від фракції “Слуги народу” Олександра Дубінського підловили на перегляді незмонтованих відео під час сесії Верховної Ради. Відповідні знімки оприлюднив у себе в Clubhouse один із парламентських фотографів.

Несподівано з’ясувалося, що депутат переглядав не сайт продажу автомобілів, не свої старі селфі з Володимиром Зеленським і не новини із США, а YouTube-канал «Природа ТВ»“, – прокоментував знімки фотограф.

У кулуарах Верховної Ради журналісти UaReview намагалися отримати коментар від колишнього слуги. Але той зі сльозами на очах відмовився. Єдиним джерелом інформації для журналістів став папірець, який випав з кишені Дубінського. На ньому в стовпчик були виписані дати, біля яких стояли незрозумілі цифри – 5 тисяч, 10 тисяч, 20 тисяч, 35 тисяч. Деякі цифри важко розпізнати, оскільки вони розпливлися від крапель невідомої рідини.

Наразі з автором каналу «Природа ТВ» не вдалося зв’язатися. Натомість вдалося отримати реакції експертів.

Добре, що його встигли виключити з фракції, – зраділо джерело в Офісі президента. – Блогер, який заздрить успіху інших блогерів, тягнув би наш рейтинг на дно.

На що ви дивитеся? – обурився голова Ліги захисту від рептилоїдів. – Зрозумійте, що кури – нащадки рептилій! От так непомітно рептилоїди привчають вас до свого контенту.

Наші боти уже готові, – погрожує Анатолій Шарій. – Поки що вони мовчать, але якщо виявиться, що курочка на тому відео – це насправді півник, то тоді стає зрозуміло, хто і проти кого замовив це відео.

Це просто неможливо, – прокоментував політтехнолог Європейської Солідарності. – У нас деякі кандидати в депутати на виборах набрали менше голосів, ніж цей канал підписників за кілька днів. Хто за ним стоїть?

Ні, з такими відео наша огромная страна нє встанєт, – бідкається депутат Рабінович, – За Пушинкою легко сховати фашизм будь-якого кольору. До речі, ми підготували дитячу розмальовку «Розфарбуй фашизм» – дітям буде цікаво.

Насправді все просто, – пояснила людина, яка все знає, – Нас хочуть відволікти від чогось, що відбувається просто зараз. Ми всі не туди дивимось. Біда в тому, що навіть я не знаю куди дивитися.

Нагадаємо, що YouTube-канал «Природа ТВ» – це милий дитячий канал.

Олег Суховірський, спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Під час засідання Ради Дубінський переглядав YouTube-канал Природа ТВ.