Укрпошта буде спалювати всі посилки з Китаю

У зв’язку зі спалахом в Китаї коронавірусу в Укрпошті планують візуально перевіряти вміст посилок на наявність небезпечних бактерій, або відразу спалювати всі посилки, які надходитимуть з цієї країни. Про це повідомляє видання “Урядовий кар’єр”.

Особливо ретельно перевірятимуться посилки, з яких лунають кашель та чхання.

Дезінфікувати посилки дуже дорого, легше спалити, – повідомило журналістам анонімне джерело в керівництві Укрпошти. – Ми давно готувалися до такого роду епідемій та періодично спалювали кожну п’яту посилку заради профілактики.

В компанії передбачають виникнення численних конфліктів, тому листоношам офіційно дозволять бити незадоволених клієнтів і використовувати матюки для самозахисту.

→ Підтримайте UaReview на Patreon

При цьому невідомо, чи буде Укрпошта закуповувати вогнемети від компанії Ілона Маска The Boring Company, чи обмежиться сірниками, які можна купити у кожному відділенні компанії.

Проте є спосіб уникнути знищення посилки, – додало анонімне джерело. – Відправник може надіслати довідку про те, що він повністю здоровий. Довідка повинна бути перекладена на українську мову і завірена нотаріусом, черговим лікарем найближчої поліклініки та консулом КНР протягом двох годин після отримання посилки.

Чи небезпечний вірус для коней, якими зараз перевозять посилки, поки невідомо. Директор Укрпошти не зміг прокоментувати цю новину, тому що зайнятий купівлею золотого вертольота.

Павло Коваль спеціально для UaReview | Підтримати проект

За підтримки:

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , // Постійне посилання: Укрпошта буде спалювати всі посилки з Китаю.
  • Николай

    Они и так все посылки с отслеженным трек номером воруют сжигают, на всякий случай и без всяких вирусов((((

  • Оксана

    Яке ви маєте право це робити!!!!???Хто має нам повертати гроші за наші посилки???Як може посилки бути вірусною????Шо ви таке придумали!!!!Безглуздо псувати наші посилки! Ламайте свої а не наші!