Принц Гаррі та Меган Маркл переїжджають до Житомира

Принц Гаррі і Меган Маркл відмовилися від королівського статусу, бо хочуть жити у Житомирі. Про це стало відомо журналістам газети “Королівський Житомир” від власного джерела в Букінгемському палаці.

За словами джерела, Меган Маркл з дитинства мріяла жити на березі річки Тетерів і слухати спів житомирських дроздів, а принц Гаррі давно планував продовжити свій кар’єрний ріст на численних підприємствах Житомирщини. Але, на жаль, королівське життя з Житомиром не сумісне, тому парі довелося робити важкий, але очевидний вибір.

Коли ходили чутки, що Гаррі і Меган планують переїхати до Канади, королева Єлизавета була категорично проти, – заявило журналістам інше анонімне джерело. – Але коли відкрилася правда про плани пари переїхати до Житомира, королева здалася. Вона зрозуміла, що вона в цьому випадку безсила і ніхто не зможе їх переконати.

Вже відомо, що принцу Гаррі запропонували престижну роботу програмістом Excel на Житомирському комбінаті силікатних виробів. А Меган буде підробляти баристою в Університеті сучасних знань.

Павло Коваль спеціально для UaReview | Підтримати проект

За підтримки:

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , // Постійне посилання: Принц Гаррі та Меган Маркл переїжджають до Житомира.
  • Слава Україні

    ітіть колотіть

  • Александр Петричко

    До першого квітня ще не так близько